اخبار

بازدید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای جنوب استان از بخش جلگه چاهاشم

بازدید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای جنوب استان از بخش جلگه چاهاشم
🇮🇷بازدید مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای جنوب استان ازبخش جلگه چاهاشم🇮🇷 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دلگان آقای مهندس قادری مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای وهیات همراه به همراهی آقای امید بامری بخشدار جلگه چاهاشم از راههای مواصلاتی این بخش بازدید نمودند.
 مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جنوب استان گفت:این اداره کل  با توجه به وظیفه ذاتی خود در زمینه ایجاد بستر ایمن حمل و نقل در جنوب استان گام‌ های ارزشمندی برداشته و این روند با قدرت در حال انجام است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان وبلوچستان افزود: توسعه و نگهداری راه‌ها در جنوب استان موجب پیشرفت منطقه و زمینه ساز دیگر پیشرفت‌ها می شود.
وی ضمن تبریک هفته بسیج  و تشکر از همراهی استاندار محترم  و معاونین ایشان وفرماندار  شهرستان دلگان در کمک به مجموعه این اداره کل برای توسعه و پیشرفت در حوزه راهداری و حمل و نقل، خاطرنشان کرد: طرح تعریض و بهسازی محور جلگه چاهاشم -  بمپور درحال انجام می باشد  و همچنین طرح مطالعه زیرسازی محور جلگه چاهاشم -زیارت گیاهان به زودی آغاز خواهد شد‌.
در این بازدید امید بامری بخشدار جلگه چاهاشم بیان نمود اقدام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در زمینه شناسایی نیازمندی های حوزه راهداری  را قابل تقدیر دانست و بیان کرد : با توجه به این که قسمت اعظمی از  حمل محصولات کشاورزی شهرستان  به مبادی دیگر از طریق  محورهای جاده ای این بخش انجام می شود ، وجود زیر ساخت های مناسب برای تردد ناوگان حمل و نقل جاده ای بیشتر برای حمل محصولات کشاورزی ضروری است .
بخشدار جلگه چاهاشم گفت :زمینه ایجاد زیرساخت ها و ایمن سازی  جاده ها نیازمند توجه بیشتر می باشند ، که امید است با فراهم شدن این امکان در اداره کل  راهداری و حمل و نقل جاده ای شاهد ایجاد زیر ساخت های مناسب و توجه به احداث راه های روستایی و تکمیل طرح های نیمه تمام و توسعه زیرساخت های حمل و نقلی شهرستان باشیم.
🇮🇷روابط عمومی فرمانداری شهرستان دلگان🇮🇷
۲ آذر ۱۴۰۱ ۲۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید