اخبار

جلسه شورای اداری شهرستان دلگان با حضور شجاعی فرماندار این شهر برگزار شد

جلسه شورای اداری شهرستان دلگان با حضور شجاعی فرماندار این شهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری دلگان در این جلسه مجتبی شجاعی فرماندار دلگان با تسلیت شهادت جانگداز سردار حاج قاسم سلیمانی و یاران ایشان محضر مقام معظم رهبری ، خانواده شهید و همرزمانش و همچنین ملت ایران گفت :
 
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به‌سبب فتح سخت‌ترین میدان‌های نبرد و نشان دادن رشادت‌های بی‌شمار در دوران دفاع مقدس ، قائله های مختلف امینی در داخل ، رشادت های فرامرزی و ابتکارات نظامی و جانفشانی در نجات ملت سوریه و عراق و نقش داشتن در شکل گیری محور مقاومت در منطقه و از طرفی در عین حال تواضع ، ولایت مداری ،مردم دوستی و تقوا و اخلاق ایشان، محبوبیت بی نظیری در قلب ملت ایران و ملتهای آزادیخواه منطقه دارد و امروز ایران اسلامی و بسیاری از ملل منطقه در سوگ این شخصیت اندوهگینند و هم اینکه بر ضرورت حفظ وحدت و روحیه جهادی و انسجام در تداوم مبارزه با استکبار و مقاومت هم صدا هستند .
شجاعی گفت : 
حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بازوی قدرتمند اسلام در شکل‌دهی به مقاومت و تحولات خاورمیانه نقش بی بدیلی داشته است و این توانایی ها و نبوغ نظامی ایشان در کنار قدرت معنوی و محبوبیت ایشان ،از دید جبهه کفر و شیطان بزرگ و صهیونیستها پنهان نبوده است و به همین خاطر به  شیوه های متفاوت به دنبال ترور ایشان بودند.
آنچه که واضح است تلاش مثلث آمریکایی ، صهیونیستی ، سعودی، برای ترور حاج قاسم سلیمانی بود  که یقینا بزدلان برای تحققش مبالغ زیادی نیز خرج نموده اند و یقینا عامل اصلی نابودی داعش دست پرورده آمریکا  و تروریسم منطقه ای بهترین هدف برای تروریسم دولتی آمریکا و صهیونیسم جهانی بود .
وی ادامه داد :
 وجدان کاری در محل کار و در مواجهه با مردم ، بازگو کننده انگیزه ای درونی است که هر فرد با توجه به آن و با شناخت کامل نسبت به وظایف محوله درصدد انجام بهینه کار خویش برمی آید و وجدان کاری یعنی عمل به وظایف محوله در زمان مشخص و مدون و حتی فراتر از آن، احترام و حفظ کرامت ارباب رجوع و رعایت حال مشتری و مراجعه کننده، کارگشایی و تسهیل امور به جای پیچیده کردن کار، نظم در امور ، دلسوزی و... که عمدتا در منشورهای ابلاغی کارکنان مشاهده می شود. 
فرهنگ کار و فداکاری و جهاد اقتصادی ، تعهد و وجدان کاری لازمه توسعه پایدار اقتصادی است و باید فرهنگ اقتصادی را جدی بگیریم.با اینکه گفتمان ها، سلایق و نگرشهای مدیریتی و داخلی متفاوتند که اتفاقا بسیار خوب و در نگاه مثبت باعث بالندگی و هم افزایی نیز است ، اما آنچه مهم است حفظ منافع ملی و عمومی کشور است و بی شک در مواردی که به موفقیت دست یافته ایم به سبب کار مضاعف، همت مضاعف و تلاش شبانه روزی بوده است 
شجاعی گفت :
در مقابل عقب افتادگی در برخی بخش ها نشان از کم کاری، کم فروشی و بی توجهی به وجدان کاری است که باید مورد اصلاح و بازنگری قرار گیرد و باید در عدم توسعه سهم همه بخشهای جامعه آنالیز و در کنار همه موارد سهم مردم و نخبگان نیز برداشت و آسیب شناسی گردد.
شجاعی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم امیدآفرینی در جامعه، بر لزوم بصیرت‌افزایی در جامعه و امیدآفرینی در جامعه در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال تأکید و اضافه کرد: 
برنامه های دهه مبارک فجر میبایست با رویکرد مردمی و پرمحتوا و البته متنوع برگزار گردد و دستگاههای دولتی میبایست تمام‌توان خود را معطوف نمایند.
فرماندار شهرستان دلگان بر لزوم رعایت و پایبندی به اصل بی طرفی در انتخابات پیش رو از سوی همه مسئولان نهادها و دستگاه های شهرستان و در واقع دست اندرکاران امر انتخابات در همه سطوح تاکید کرد.
شجاعی  گفت :
 برابر مصوبات ابلاغی از سوی وزارت کشور و براساس قانون همه کسانی که به عنوان داوطلبان انتخابات ثبت نام کرده اند برای همه روسای ادارات یکسان هستند.
وی افزود : 
هیچ یک از مسئولان شهرستان حق ندارند به نفع یا بر علیه فردی فعالیت کنند و باید پایبندی به اصل بی طرفی در رفتار و گفتارشان مشهود باشد.
شجاعی با بیان اینکه همه ما امانت داران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم، تصریح کرد : استفاده از امکانات و نیروی انسانی و تجهیزات دولتی نیز ممنوع بوده و با هرکس که مرتکب تخلف شود قاطعانه برخورد می کنیم.
شجاعی  با تاکید بر اینکه بر اساس ماده 11 قانون انتخابات کلیه دستگاه ها و نهادهای باید در راستای تامین نیروی انسانی و در اختیار قرار دادن تجهیزات مورد نیاز ، نهایت همکاری را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات داشته باشند،ادامه داد :
 برابر قانون همه ادارات مکلف به همکاری در برگزاری انتخابات هستند .
۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۷:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید