اخبار

سردار سلیمانی نمونه و اسوه خدمت، ایثار و تلاش صادقانه بودند

سردار سلیمانی نمونه و اسوه خدمت، ایثار و تلاش صادقانه بودند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دلگانمجتبی شجاعی فرمانداراین شهرستان درپی شهادت بزرگ مرد تاریخ سردارسلیمانی  گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز، اسوه خدمت، ایثار و تلاش صادقانه و نماد عزت و جاودانگی و ولایت مداری بودند.

مجتبی شجاعی امروز یکشنبه در نشست اعضای شورای اداری دلگان با تسلیت شهادت جانگداز سردار حاج قاسم سلیمانی و یاران ایشان محضر مقام معظم رهبری، خانواده شهید و همرزمانش و همچنین ملت ایران بیان کرد: سردار سرلشکر قاسم سلیمانی به‌ سبب فتح سخت‌ترین میدان‌های نبرد و نشان دادن رشادت‌های بی‌شمار در دوران دفاع مقدس، حل قائله‌های مختلف تامینی در داخل، رشادت‌های فرامرزی و ابتکارات نظامی و جانفشانی در نجات ملت سوریه و عراق و نقش داشتن در شکل گیری محور مقاومت در منطقه و از طرفی در عین حال تواضع، ولایت مداری، مردم دوستی و تقوا و اخلاق ایشان، محبوبیت بی نظیری در قلب ملت ایران و ملتهای آزادیخواه منطقه دارد و امروز ایران اسلامی و بسیاری از ملل منطقه در سوگ این شخصیت اندوهگینند و هم اینکه بر ضرورت حفظ وحدت و روحیه جهادی و انسجام در تداوم مبارزه با استکبار و مقاومت هم صدا هستند.
شجاعی افزود: حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بازوی قدرتمند اسلام در شکل‌دهی به مقاومت و تحولات خاورمیانه نقش بی بدیلی داشته است و این توانایی ها و نبوغ نظامی ایشان در کنار قدرت معنوی و محبوبیت ایشان، از دید جبهه کفر و شیطان بزرگ و صهیونیست‌ها پنهان نبوده است و به همین خاطر به شیوه‌های متفاوت به دنبال ترور ایشان بودند.
وی افزود: آنچه که واضح است تلاش مثلث آمریکایی، صهیونیستی، سعودی، برای ترور حاج قاسم سلیمانی بود که یقیناً بزدلان برای تحققش مبالغ زیادی نیز خرج نموده‌اند و یقیناً عامل اصلی نابودی داعش دست پرورده آمریکا  و تروریسم منطقه‌ای بهترین هدف برای تروریسم دولتی آمریکا و صهیونیسم جهانی بود.
مقام عالی دولت در دلگان ادامه داد: وجدان کاری در محل کار و در مواجهه با مردم، بازگو کننده انگیزه‌ای درونی است که هر فرد با توجه به آن و با شناخت کامل نسبت به وظایف محوله درصدد انجام بهینه کار خویش برمی آید و وجدان کاری یعنی عمل به وظایف محوله در زمان مشخص و مدون و حتی فراتر از آن، احترام و حفظ کرامت ارباب رجوع و رعایت حال مشتری و مراجعه کننده، کارگشایی و تسهیل امور به جای پیچیده کردن کار، نظم در امور، دلسوزی و... که عمدتاً در منشورهای ابلاغی کارکنان مشاهده می شود.
شجاعی اظهار کرد: فرهنگ کار و فداکاری و جهاد اقتصادی، تعهد و وجدان کاری لازمه توسعه پایدار اقتصادی است و باید فرهنگ اقتصادی را جدی بگیریم.
وی گفت: با اینکه گفتمان‌ها، سلایق و نگرشهای مدیریتی و داخلی متفاوتند که اتفاقاً بسیار خوب و در نگاه مثبت باعث بالندگی و هم افزایی نیز است، اما آنچه مهم است حفظ منافع ملی و عمومی کشور است و بی شک در مواردی که به موفقیت دست یافته‌ایم به سبب کار مضاعف، همت مضاعف و تلاش شبانه روزی بوده است.
شجاعی گفت: در مقابل عقب افتادگی در برخی بخش ها نشان از کم کاری، کم فروشی و بی توجهی به وجدان کاری است که باید مورد اصلاح و بازنگری قرار گیرد و باید در عدم توسعه سهم همه بخش‌های جامعه آنالیز و در کنار همه موارد سهم مردم و نخبگان نیز برداشت و آسیب شناسی شود.
شجاعی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم امیدآفرینی در جامعه، بر لزوم بصیرت‌افزایی در جامعه و امیدآفرینی در جامعه در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال تأکید و اضافه کرد: برنامه‌های دهه مبارک فجر می‌بایست با رویکرد مردمی و پرمحتوا و البته متنوع برگزار گردد و دستگاه‌های دولتی میبایست تمام‌ توان خود را معطوف نمایند.
فرماندار شهرستان دلگان بر لزوم رعایت و پایبندی به اصل بی طرفی در انتخابات پیش رو از سوی همه مسئولان نهادها و دستگاه‌های شهرستان و در واقع دست اندرکاران امر انتخابات در همه سطوح تاکید کرد.
شجاعی گفت: در برابر مصوبات ابلاغی از سوی وزارت کشور و براساس قانون همه کسانی که به عنوان داوطلبان انتخابات ثبت نام کرده اند برای همه روسای ادارات یکسان هستند.
وی افزود: هیچ یک از مسئولان شهرستان حق ندارند به نفع یا علیه فردی فعالیت کنند و باید پایبندی به اصل بی طرفی در رفتار و گفتارشان مشهود باشد.
شجاعی با بیان اینکه همه ما امانت داران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم، تصریح کرد: استفاده از امکانات و نیروی انسانی و تجهیزات دولتی نیز ممنوع بوده و با هرکس که مرتکب تخلف شود قاطعانه برخورد می کنیم.
شجاعی با تاکید بر اینکه بر اساس ماده 11 قانون انتخابات کلیه دستگاه‌ها و نهادهای باید در راستای تامین نیروی انسانی و در اختیار قرار دادن تجهیزات مورد نیاز، نهایت همکاری را برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات داشته باشند، ادامه داد: برابر قانون همه ادارات مکلف به همکاری در برگزاری انتخابات هستند.

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید