اخبار

چهارمین ایستگاه پایش زیست محیطی استان سیستان بلوچستان در شهرستان دلگان احداث خواهد گردید .

چهارمین ایستگاه پایش زیست محیطی استان سیستان بلوچستان در شهرستان دلگان احداث خواهد گردید .

چهارمین ایستگاه پایش زیست محیطی استان سیستان بلوچستان در شهرستان دلگان احداث خواهد گردید .
مجتبی شجاعی گفت: از آنجایی که اخذ اطلاعات موثق از وضعیت آلودگی هوا بر اساس تحلیل داده های ایستگاه پایش محیطی که مبنای تصمیم گیری های کلان مدیریتی کشور در کنترل آلودگی هوا واقع می‌گردد. ➖وی با تقدیر از اداره کل محیط زیست استان در پیگیری موضوعات مربوط به تالاب جازموریان و ردیف اعتباری از صندوق توسعه ملی گفت : ایستگاه های پایش به سامانه جامع یکپارچه آنلاین ایستگاه های پایش کیفی هوای کشور به نشانی aqms.doe.ir متصل بوده که قابلیت مشاهده برای عموم مردم را دارا می‌باشند که با نصب ایستگاه مورد نظر آمار دقیقی از میزان ذرات معلق و میانگین شاخص کیفیت هوا جهت مطابقت با استاندارد های کیفیت هوا در دسترس خواهد بود که فعلا در استان ۳ ایستگاه پایش کیفی هوا وجود دارد. ➖شجاعی ادامه داد : شهرستان دلگان با عنایت به قرار گیری در جوار تالاب جازموریان و متاثر بودن از پدیده گرد و غبار ناشی از خشک شدن تالاب در اولویت های احداث ایستگاه پایش کیفی هوای استان قرار گرفته است.
مجتبی شجاعی گفت:
از آنجایی که اخذ اطلاعات موثق از وضعیت آلودگی هوا بر اساس تحلیل داده های ایستگاه پایش محیطی که مبنای تصمیم گیری های کلان مدیریتی کشور در کنترل آلودگی هوا واقع می‌گردد.
➖وی با تقدیر از اداره کل محیط زیست استان در پیگیری موضوعات مربوط به تالاب جازموریان و ردیف اعتباری از صندوق توسعه ملی گفت :
 ایستگاه های پایش به سامانه جامع یکپارچه آنلاین ایستگاه های پایش کیفی هوای کشور به نشانی aqms.doe.ir متصل بوده که قابلیت مشاهده برای عموم مردم را دارا می‌باشند که با نصب ایستگاه مورد نظر آمار دقیقی از میزان ذرات معلق و میانگین شاخص کیفیت هوا جهت مطابقت با استاندارد های کیفیت هوا در دسترس خواهد بود که فعلا در استان ۳ ایستگاه پایش کیفی هوا وجود دارد.
➖شجاعی ادامه داد :
 شهرستان دلگان با عنایت به قرار گیری در جوار تالاب جازموریان و متاثر بودن از پدیده گرد و غبار ناشی از خشک شدن تالاب در اولویت های احداث ایستگاه پایش کیفی هوای استان قرار گرفته است.
وی گفت: با پیگیری استاندار محترم و محیط زیست استان ، برای نخستین بار دلگان از محل صندوق توسعه ملی از اعتبارات مبارزه با گرد و غبار و ریزگردها برخوردار است و دستگاههای متولی پروژه های مربوط به این اعتبارات را تعریف نموده اند.
۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید